alexander adam

Registrácia domény a hostingu

Domov > Blog

Plánujete si zaregistrovať vlastnú doménu a kúpiť hosting? V tomto článku vám ponúkam jednoduchý návod a 10% zľavu u partnera HostCreators.sk

Možno máte v pláne založiť si blog, e-shop alebo firemnú stránku. Bez ohľadu na to, aký máte cieľ, vaša cesta začína správnym výberom domény a webhostingu. V širokej ponuke sa človek ľahko stratí. Preto vám odporúčam zamerať sa okrem technických parametrov aj na spoľahlivosť, podporu a bezpečnosť.

HostCreators.sk je slovenský poskytovateľ webhostingových služieb, ktorý ponúka riešenia naozaj pre každého. Bez ohľadu na to, či ste začiatočník, podnikateľ alebo programátor, nájdete tu všetko, čo potrebujete pre svoj online projekt. Od registrácie domén cez spoľahlivý webhosting až po špeciálne programátorské funkcie, ktoré nenájdete nikde inde. Nepretržitá zákaznícka programátorská podpora – je samozrejmosťou. HostCreators.sk vám poskytne kompletné riešenie na jednom mieste. Prístup HostCreators.sk k zákazníkom je založený na odbornosti a individuálnom prístupe, čo zaručuje, že každý klient dostane všetko čo potrebuje. Mám osobnú skúsenosť, že
mi pomohli naozaj s každým problémom nad moje očakávania. Chcete ho vyskúšať?

HostCreators - Webhosting, Hosting, Registrácia domén
Registrácia domén

Doména

  • Jednoduchý a rýchly proces: Registrácia domény je prvým krokom k vytvoreniu vašej webovej stránky. Na HostCreators.sk je tento proces jednoduchý a rýchly. Stačí si len otvoriť doménu cez ich systém a ihneď viete, či je voľná.
  • Rôzne typy domén: Na výber máte z množstva rôznych doménových koncoviek, vrátane .sk, .com, .net a mnohých ďalších. Ceny sú naozaj prijateľné.
  • Výhody registrácie: Bezpečnosť, spoľahlivosť a jednoduchá správa vašich domén na jednom mieste je tiež samozrejmosťou. HostCreators.sk vám poskytne ich WebAdmin, kde nájdete všetky potrebné nástroje na efektívne riadenie vašich domén a webhostingu.
doména
Webhosting

Doména

  • Ponuka balíkov: HostCreators.sk ponúka 2 typy balíkov Štandard a Profi – platíte len za priestor. V každom z nich môžete mať neobmedzené množstvo domén, databáz a emailov. Sú navrhnuté tak, aby poskytovali optimálny výkon podľa vašich potrieb. Od základných funkcií pre osobné blogy, informačné weby alebo e-shopy až po vysoko pokročilé riešenia pre e-commerce stránky. Profi balík zahŕňa OpenLiteSpeed server, kde pri presných nastaveniach môžete svoj web zrýchliť až 10-násobné, až  768MB RAM, REDIS – NoSQL in-memory key-value úložisko navrhnuté pre profesionálne kešovanie webu, a ďalšie skvelé funkcie. Navyše s bezplatnou podporou programátorov zvládnete spustiť svoj web za pár minút!
  • WebSecurity: Vďaka tomuto nástroju bude váš web určite v bezpečí. Chráni totiž pred útokmi botov a spamov. V nastaveniach máte dokonca možnosť zvoliť si citlivosť ochranného filtra a sledovať blokované requesty v zrozumiteľnej grafike. WebSecurity dostanete zadarmo ku všetkým balíkom.
  • Technické špecifikácie: Vysoký výkon, neobmedzený prenos dát a pokročilé zabezpečenie, ktoré zaručujú, že vaša stránka bude vždy dostupná a bezpečná. HostCreators.sk sa stará o to, aby webové stránky fungovali bezchybne.
  • Migrácia webu: Táto funkcia prenesie vašu doterajšiu webstránku na nový hosting veľmi jednoduchým spôsobom, s ktorým si poradí aj laik. Ak máte web vo WordPresse, systém ho automaticky rozpozná a migráciu uskutočníte jedným kliknutím. Zmenia sa aj všetky cesty v databáze zo starej domény na novú, nemusíte to robiť manuálne vy.
  • Virtuálne servery: V ponuke nájdete manažované virtuálne servery, ktorých správa je rovnako jednoduchá ako pri klasickom zdieľanom hostingu. Ďalej čisté VPS s plnými root právami, alebo VPS virtuálny provider, kde máte možnosť vložiť si do WebAdminu aj vlastné logo a ponúkať zákazníkom služby webhostingu bez toho aby vedeli, že ste v administrácií HostCreators.
Doména
hosting
Zákaznícka podpora
  • Kvalita a dostupnosť: Technická podpora je k dispozícii 24/7 úplne zdarma, aby vám pomohla s akýmkoľvek problémom. Či už máte otázky týkajúce sa registrácie domény, nastavenia webhostingu alebo iných technických záležitostí, môžete sa spoľahnúť na odborníkov. V tomto ohľade si HostCreators.sk dáva záležať na spokojnosti zákazníkov a urobí pre vás naozaj maximum.
  • Pozitívne hodnotenia od zákazníkov hovoria samé za seba.

Doména a webhosting

Chcete ušetriť?

Chcete ušetriť na svojom webhostingu? Mám pre vás špeciálnu 10% zľavu! V HostCreators.sk si cenia každého zákazníka a preto stačí, keď pri svojej objednávke zadáte kód ‚DhtzxMaV‘ a automaticky získate 10% zľavu na nové hostingové balíky a virtuálne serveri. Nepremeškajte túto skvelú príležitosť a využite zľavu na  HostCreators.sk hneď teraz!

Obsah

Odoberať newsletter
Kategórie
alexander adam

Tvorím webové stránky a e-shopy. Budem rád, ak si prečítate viac o mojich skúsenostiach a nápadoch v mojom blogu.

Kontakt

Copyright © 2024 alexadam.sk

Návrat hore
Získajte návrh dizajnu vášho webu zdarma jednoduchým vyplnením tohto formulára: